W tej kategorii publikować będziemy informacje ze świata religii. Będą to różnego rodzaju wiadomości i aktualności, dotyczące wiary katolickiej. Myślę, że każdy z nas jako osoba wierząca w Chrystusa powinna na bieżąco śledzić informacje dotyczące religii. Przecież niemalże każdego dnia czytamy różne newsy z kraju czy ze świata, dotyczące takich dziedzin jak gospodarka, polityka czy sport. Dlaczego w takim razie nasze życie religijne miałoby być pozbawione aktualności? Właśnie po to powstał ten dział, aby przybliżać wam różne newsy i wiadomości, które bezpośrednio dotyczą religijności i wiary katolickiej. Będą tutaj opisywane także różne akcje modlitewne, działalność organizacji chrześcijańskich, spotkania, informacje o pielgrzymkach itp. i naturalnie wszelkie aktualności dotyczące tematyki Różańca Świętego.

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 28 kwietnia 2019

Dzisiaj, tj. 28 kwietnia 2019 roku, a więc tydzień po Wielkiejnocy przypada niedziela Miłosierdzia Bożego. Przyjrzyjmy się nieco historii tego święta.

Czytaj więcej...

Australia też odmawia Różaniec

13 maja 2018 roku przypada 101. rocznica pierwszych objawień fatimskich. Tego dnia odbędzie się też w Australii wspólna modlitwa różańcowa, wzorowana na polskiej akcji "Różaniec do granic". Australijczycy inspirowali się właśnie

Akcja RÓŻANIEC DO GRANIC

Różaniec do granic miniaturka

7 października to święto Matki Bożej Różańcowej. To właśnie na ten dzień zaplanowana jest akcja "RÓŻANIEC DO GRANIC", podczas której tysiące osób będzie modliło się na granicach naszego kraju.

Czytaj więcej...