W tej kategorii publikujemy co miesiąc intencje Apostolswa Modlitwy na rok 2017. Wprawdzie strona dotyczy głównie Modlitwy Różańcowej, to jednak tematyka Apostolstwa Modlitwy jest z tym związana, chociażby dlatego, że są to także intencje, w których modlą się członkowie Żywego Różańca. Na łamach tej strony będą pojawiać się również inne artykuły, dotyczące właśnie intencji papieskich i Apostolstwa Modlitwy.

W Apostolstwie Modlitwy uczestniczą zarówno osoby duchowne jak i świeckie, a na czele tego stowarzyszenia stoi Ojciec Święty. To on właśnie on ustala intencje, w których modlą się członkowie AM. Od 2017 roku jest to tylko jedna intencja, na przemian ogólna i ewangelizacyjna. Intencje ogólne dotyczą głównych problemów Kościoła Katolickiego, a ewangelizacyjne związane są z misjami. I te właśnie intencje papieskie publikowane są także na stronie modlitwarozancowa.pl - dla każdego miesiąca został stworzony osobny artykuł wraz z treścią intencji i krótkim komentarzem.

Intencje papieskie - luty 2018

Korupcja, pieniądze, modlitwa

Tutaj znajdziesz treść intencji papieskiej na luty 2018 oraz jej krótką interpretację. W tym miesiącu jest to intencja ogólna, która jednak wskazuje na bardzo ważne zagadnienie w naszym życiu.

Czytaj więcej...

Intencje papieskie - grudzień 2017

Intencje papieskie grudzień 2017

W tym artykule publikuję intencję na grudzień 2017. Warto zapoznać się z treścią i ogólnym omówieniem ostatniej intencji Apostolstwa Modlitwy w tym roku.

Czytaj więcej...

Intencje papieskie - październik 2017

Intencje papieskie - październik 2017

W tym artykule publikuję treść intencji Apostolsta Modlitwy na październik 2017. To bardzo ważna intencja dla ludzi pracy i dla tych, którzy zmagają się z problemem bezrobocia.

Czytaj więcej...

Intencje papieskie - wrzesień 2017

Różaniec, intencje papieskie

Publikujemy treść Intencji Apostolstwa Modlitwy na wrzesień 2017 roku. W tym miesiącu jest to intencja ewangelizacyjna. Intencja ta pochodzi z opublikowanej listy intencji na rok 2017.

Czytaj więcej...

Podkategorie